Букети без приводу дівчині

 
 

Букети без приводу дівчині

Даруйте квіти без приводу.



Хочете створити диво за одну секунду? Хочете викликати радісне сяйво в її очах? Побачити здивування, захоплення і непідробне щастя? Подаруйте їй букет квітів без приводу і ви здивуєтеся. Ще більше ви здивуєтеся, коли дізнаєтеся, яку силу може мати такий простий жест в ваших стосунках.

 

Коли жінка (дівчина) тримає в руках квіти, вона відчуває радість і щастя. Ці відчуття посилюються, коли вона отримує квіти в подарунок від чоловіка. Ще сильніше почуття, якщо квіти подарував її коханий чоловік. А ще сильніше, якщо ... але про все по порядку.

 

Це - психологія і зараз ми спробуємо розкласти її закони по поличках. Справа в тому, що такий, здавалося б, простий знак уваги, як дарування квітів, має відразу кілька наслідків. Причому вкрай позитивних як для жінки, так і для чоловіка, тому що кожен отримує свою вигоду. Не варто скептично кривиться від цього слова в даному контексті, особливо якщо ви налаштовані романтично. Ці бонуси «спрацюють» і на романтику, і на давно розвиваються відносини, і на самооцінку обох в парі. Коли ви дочитаєте цю статтю до кінця, ви будете володіти особливим знанням жіночої природи і будете керувати одним з механізмів взаємовідносин.

 

Що отримує вона разом з раптово подарованими квітами

 

1.Жінки влаштовані так, що їм для щастя важливо перебувати в оточенні краси. Важко сперечатися, що квіти - це щось найкрасивіше в нашому світі. І, як ми писали вище, серед квітів жінка вже радісна. Жінки люблять квіти.


2.Коли квіти зібрала не вона сама, а їй їх подарував чоловік (будь-який), жінка відчуває, що вона бажана, що чоловіка до неї тягне. По-перше, це лестить їй з точки зору ставлення чоловіків, по-друге, робить її спокійною і жіночною, тому що природа проявляє свою гармонію. Це тонкий момент, який не кожен чоловік може зрозуміти, тому просто прийміть і запам'ятайте як стратегічно важливий елемент.

 

3.Подарунки. Кому вони не подобаються? Сам факт отримання подарунка вже запускає процес вироблення окситоцину - одного з чотирьох гормонів щастя, який підвищує довіру у відносинах. І знижує рівень тривоги якщо ви підходите до партнером.

 

4.Коли букет подарував саме коханий чоловік, вона сприймає букет як послання: «Я кохаю тебе, я дбаю про тебе, я уважний, мені приємно робити для тебе маленькі радості». Це дуже важливо для неї.

 

5.Приємний сюрприз, несподіванка.

 

Що отримує він, коли дарує їй букет без приводу

 

1.Якщо квіти подарував коханий чоловік (її чоловік) - це вже не просто жест, а вчинок. Відчуваєте різницю? Коли чоловік робить вчинок в відношення своєї жінки, вона оцінює і цей вчинок, і самого чоловіка, і його ставлення до неї. Чи можна оцінити дарування квітів негативно або просто не помітити цього?

 

2.Коли жінка нещасна - нещасні і все навколо неї в будинку (і чоловік в першу чергу). Якщо ви будете іноді дарувати букет квітів без приводу своєї дівчини, ви будете легко давати їй ті бонуси, про які написано вище, і які зроблять її щасливішою. А значить і вас. Жінки завжди хваляться вчинками своїх чоловіків іншим жінкам. Відчуваєте? Досить купити букет без приводу - і ваша позитивна репутація вже біжить попереду вас. Жінки завжди хваляться вчинками своїх чоловіків іншим жінкам.


 

3.Жінки завжди хваляться вчинками своїх чоловіків іншим жінкам

 

4.Чоловікові важливо вміти реалізовувати себе через подарунки жінці. Парадоксально, але це - один з інструментів, мотивуючий заробляти більше і відчувати себе таким, що відбувся.

 

5.Захоплення партнером і повагу до нього. Спробуйте без приводу подарувати букет троянд - ви відчуєте це на собі.

 

Даруйте квіти без приводу, і ви зрозумієте, що це не просто приємний для неї презент, але ваша інвестиція! Не відкладайте на потім. Вибирайте готові букети на сайті dicentra.ua/ua/. Хочете сьогодні замовити букет без приводу дівчині? Вибирайте зараз один з них і отримуйте знижку!



Создан 30 апр 2020