Романтичні букети для побачень

 
 

Романтичні букети для побачень

Романтичні букети з квітів - справа не складна. Будь-який букет або одну квітку можна назвати романтичним, тому що дарувати квіти - це вже прояви ваших почуттів.Романтичні букети з квітів - справа не складна. По суті будь-який букет або одну квітку можна назвати романтичним, тому що дарувати квіти - це вже прояви ваших почуттів. Але все ж від різних букетів залишаються різні враження.

 

 

Як зрозуміти, букет романтичний чи ні?

 

Романтика - це піднесене ставлення до предмету вашої закоханості, це відчуття душевного підйому, ліричного настрою і яскравих позитивних емоцій. Зовнішній світ відсувається на другий план, ви відчуваєте тільки потяг один до одного і щастя від того, що відбувається. Тут навіть ще немає пристрасті і вже точно немає зрілої любові.

 

Так і романтичний букет: в ньому не повинно бути пафосу, блиску, урочистості або навпаки байдужою данини традиції. Чи не повинні бути і натяку на пристрасність і сексуальне бажання. Такий букет передає світлі, чисті емоції. Краще, якщо квіти будуть невеликими і не самих яскравих відтінків. Згадайте (або уявіть) враження від декількох ромашок або незабудок в руці проходить повз дівчата в легкому літньому платтячку. Так ось романтичний букет з будь-яких інших кольорів повинен передавати саме такі відчуття. І викликати щиру посмішку.

 

Коли дарувати романтичні букети для побачень

 

Більшість вважає, що дарувати квіти для побачень треба при самій зустрічі. Ось ви підходите один до одного, у вас в руках букет, ви його вручаєте, говорите щось ніжне (або просто без слів), вона посміхається, дякує ... Це, звичайно, романтично, але стереотипно. До речі, деякі вважають, що якщо у вас перше побачення, дарувати квіти не варто зовсім, тому що так, мовляв, ви купуєте її розташування. Але ми так не вважаємо.

 

Внести трохи інтриги можна, подарувавши букет вже під час побачення: купити його прямо у неї на очах, намовити принести офіціанта в кафе, заховати в парку за деревом або якось ще оригінально. Вона вже не очікувала, а ви взяли і порадували її.

 

Але найефектнішим буде подарувати квіти після побачення. Цим жестом ви покажете, що вам все сподобалося, ви дякуєте і мають намір продовжити зустрічі (тому логічно дарувати букет після побачення тільки якщо ви хочете продовження). В цьому випадку можна подарувати романтичний букет в кінці побачення, а можна замовити доставку квітів на будинок, супроводивши букет запискою. Це дуже романтично!Создан 09 мая 2020