Ексклюзивні букети

 
 

Ексклюзивні букети

Трошки поговоримо про ідеї для незвичних букетів та приводи подарувати їх«Єдиний у своєму роді, унікальний» - ось що означає слово «ексклюзивний». А щодо букетів? Адже кожен букет унікальний і немає однакових кольорів, як і однакових людей. Вірно, але ексклюзивний букет - це така композиція з квітів, яка:

sweet_flowers

  1. Відразу кидається в очі і виділяється на тлі інших букетів.
  2. Несе особливий сенс для дарувальника і обдаровуваного.
  3. Як правило дорого коштує, тому що складається з великої кількості звичайних квітів або має в складі рідкісні екземпляри, які не характерні для для даної та прилеглих місцевостей.

Ексклюзивним так само буде букет, який має незвичайне оформлення. Можливо, це величезна подарункова коробка з бантом, хитромудра ваза або зовсім арт-об'єкт з квітами всередині.

 

summer_flowers


Ще один вид ексклюзивних букетів - це різні фігури з квітів, так звана подарункова флористика. Ви напевно їх бачили: об'ємні ведмеді з ромашкових хризантем, з синьої троянди букет у формі серця, скульптури у вигляді двох лебедів. Може стати ексклюзивним і букет з не сезонних квітів. Пам'ятаєте проліски в січні?

 

Коли дарують ексклюзивні букети


У передмові до статті ми сказали, що подія не обов'язково має бути соціально значною. Зараз пояснимо. Наприклад, весілля - це важлива життєва подія, соціально значима для винуватців торжества. Але наречена замовляє весільний букет у вигляді класичного білого бідермейера і абсолютно щаслива від свого образу (подія для неї соціально значуща, а букет - звичайний). Але ось в розпал свята кур'єр привозить величезний оберемок з 101 ніжно-білої еквадорської троянди і вручає молодим. А в букеті записка з привітаннями від кращого друга, який не зміг приїхати на весілля, тому що знаходиться в Еквадорі біля ліжка матері. Це - ідеальний приклад ексклюзивного букета. Він кидається в очі своїми розмірами, складається зі справжніх еквадорських троянд і несе особливий сенс (знак уваги від кращого друга).

Ексклюзивні букети близькі люди також дарують один одному в дні важливих для них подій: 10 років з дня першого поцілунку, народження дитини або коли вона погодилася переїхати до нього.

На ваше прохання професійні флористи підготують унікальну композицію, яка принесе винуватцю події саме ті емоції, які ви хочете йому подарувати. До речі, для наших друзів це звична справа: підготовка до самовивозу чи доставка квітів, Київ чи Львів, маленький букет чи великий, з сезонних квітів чи ексклюзивних - вони вас не підведуть. Не забудьте сфотографувати букет на пам'ять, адже таке не повторюється!Создан 13 июл 2020