А де ви купуєте троянди?

 
 

А де ви купуєте троянди?

Порекомендую вам гарний флористичний салон, де я сама купляю троянди, бо дуже мені їх букети подобаються)Троянди від флористичного бутіка «Діцентра»

Багато до чого, загальновідомого та коханого усіма, можна застосувати слово константа, тобто постійна величина. Так ось троянди цілком відповідають цьому поняттю. Їх унікальна універсальна краса поза часом і поза модою.

Букет троянд - це гідний подарунок на день народження і на випускний, на весілля та з нагоди виписки з пологового будинку. Троянди дарують коханим дівчатам на першому побаченні мамам на ювілей, підносять випускницям шкіл та їх педагогам. Вручають акторам театру, які вийшли в черговий раз на уклін вдячній публіці, і шановним лікарям в знак подяки за професіоналізм та людяність.

Тож якщо хочете не прогадати з квітковим подарунком, гідним особливої ​​уваги, замовляйте троянди в салоні-магазині на сайті https://dicentra.ua/ua/: не прогадаєте!

У Вас є особливі побажання, що стосуються доставки букета, і вам зручніше обговорити деталі по телефону? Телефонуйте за будь-яким із зазначених на сайті номерів: до ваших побажань прислухаються! І допоможуть з вибором найбільш доречного букета, його оформленням, способом оплати та часом доставки. 

Замовляйте ексклюзивні букети троянд онлайн

На сайті інтернет-магазину «Діцентра» ви в будь-який час можете купити троянди: Київ замовляє букети в режимі онлайн. В каталозі флористичного салону представлена ​​величезна кількість готових композицій.

Їх можна впорядкувати за кольором, за ціною, за типом урочистої події і т.д. Тобто багато часу на вибір відповідного букета ви не витратите. Замовлення можна зробити як зі смартфона, так і з ноутбука або ПК. Потрібно просто відкрити сайт флористичного салону "Діцентра" та визначитися з вибором.

На будь-які питання, що виникнуть вам дадуть відповідь консультанти онлайн-чату, менеджери колл-центру або фахівці, які приймають звернення клієнтів по електронній пошті. 

Мікси з трояндою

Крім розкішних монобукетов на сайті Dicentra ви знайдете фото екстравагантних міксів альстромерій з ірисами, хризантемою та еустомою. Всі вони чарівні, тому ваше завдання - вибрати кращий з кращих. Якщо вам потрібен ексклюзивний букет - також повідомте про це будь-яким зручним для вас способом флористів Dicentra.

Тут працюють справжні професіонали, які люблять свою роботу та вміють дивувати. Отримавши ваше замовлення на підготовку композиції з троянд, майстри флористики відразу ж приступлять до підготовки букета. Готовий квітковий ансамбль буде доставлений адресату протягом 2 годин після оформлення заявки.

Якщо в додаток до букета вам потрібні елегантно оформлені солодощі, ви також можете їх вибрати в каталозі.

 

 Создан 04 авг 2020