Красиві квіти для улюблених педагогів

 
 

Красиві квіти для улюблених педагогів

Розповім про підбір квітів до 1 вересня та Дня вчителяПісля 1 вересня наступний "квітковий бум" трапляється в школі на День вчителя. Це давня традиція. Букети - і незмінний атрибут урочистого дня, і жест поваги і вдячності педагогам за їхню працю. Вибрати гідний квітковий подарунок до свята можна на сайті флористичного салону Dicentra.

Яким повинен бути букет до Дня вчителя

Дизайн букета на 1 вересня, який буде вручений вчителю, повинен бути одночасно оригінальним та в міру стриманим. Зазвичай, це традиційні композиції круглої форми. Але при виборі квітів важливо враховувати вік і стать педагога.

Флористичний салон "Дицентра" пропонує своїм покупцям лінійку гармонійних квіткових ансамблів. І в класичному оформленні, а також нові варіанти дизайну і компоновки. Знайти букет на День вчителя, співзвучний з вашими уявленнями про красу та за доступною ціною не проблема.

Замовляйте квіти заздалегідь

Напередодні Дня вчителя і святковим ранком в місті панує квітковий ажіотаж. У метушні складно знайти і купити гідний букет. Особливо, якщо поруч з будинком немає хорошого квіткового магазину. Але питання можна вирішити без особливих проблем, заздалегідь вибравши варіант красивої квіткової композиції на сайті флористичного салону https://dicentra.ua/ua/.

Залишити заявку можна по телефону, в онлайн-чаті або на сторінках бутіка в соціальних мережах. Кур'єрська служба привезе свіжі квіти за вказаною адресою в призначений день і годину. Також готовий букет можна забрати з шоу-руму самостійно.

Переваги онлайн-покупки квітів

Дистанційний попереднє замовлення квітів - це дуже зручно:

 

  • в спокійній обстановці можна ознайомитися з фото готових букетів, представлених в каталозі, і вибрати найбільш підходящий варіант;

  • можна купити кілька букетів у вподобаному оформленні: в святковий день всі вони будуть однаково свіжими і красивими;

  • кур'єр вчасно привезе квіти за вказаною адресою до вас додому або прямо до школи: не потрібно витрачати час на поїздки і стояти в пробках.


Букет, підготовлений талановитими креативними флористами, обов'язково справить враження та запам'ятається. Скористайтеся зручною можливістю замовити гарний букет до Дня вчителя в салоні Dicentra!
Создан 24 авг 2020