Квіти в шляпній коробці - гарний подарунок до свята

 
 

Квіти в шляпній коробці - гарний подарунок до свята

Сьогодні поговоримо про квіти у шляпних корбках та чому вони так популярні) Ще підкажу де їх купити)Мода багатогранна, і поняття "тренди" відноситься не тільки до одягу й аксесуарів. У флористиці теж багато чого змінюється. Хоча, здавалося б, що може бути краще загальновизнаної квіткової "класики": букет троянд завжди був і залишається бажаним подарунком.

Зрозуміло, ніхто не стане це заперечувати. Але вірно і те, що квіти в коробці виглядають ще красивіше. Королеві квітів так пасує нове оздоблення! Якщо ви хочете замовити ефектні квіти для мами, замовте на сайті флористичного бутика "Діцентра" букет у коробці. Така композиція неодмінно буде в центрі уваги.

Краса, стиль та практичність букетів у коробці

Букети в капелюшних коробках поєднують в собі красу, стиль і практичність. Вони виглядають ефектно та дорого. Причому за ціною ці оригінальні композиції цілком доступні. Тож навіть при невеликому бюджеті в Dicentra можна замовити шикарний презент в благородному дизайні.

Вибір пропозицій досить великий:

  • коробки можуть бути великими і маленькими;

  • колір і текстура такої стильної упаковки також може бути різною;

  • в оформленні букета може використовуватися флористичний папір, стрічки та інші аксесуари.

Для складання букета в шляпній коробці, як правило, обирають троянду. У неї рівне щільне стебло, тому квітка легко фіксується у флористичній піні. Елегантна готова композиція прекрасно тримає форму, виглядає стильно. Та й практичність такого презенту вище всяких похвал, адже немає необхідності шукати можливість поставити квіти у воду та шукати підходящу вазу.

До слова, в такому оформленні можна замовити не тільки класичні троянди, але й інші квіти:

  • еустоми;

  • хризантеми;

  • троянди спрей;

  • тюльпани;

  • квіткові мікси.

Для складання квіткового ансамблю можна вибрати бутони одного відтінку, зробити букет дво-, трибарвним або придумати яскравий мікс. У досвідчених майстрів флористики https://dicentra.ua/ua/ відмінний професійний смак, тож будь-яка композиція в коробці - втілення краси і гармонії.Создан 08 окт 2020