Обираємо троянди для ваших коханих

 
 

Обираємо троянди для ваших коханих

Сьогодні поговоримо про те, які саме троянди будуть доречні в різних ситуаціяхРомантичні рожеві, ніжні білі, пристрасні червоні... Троянди завжди прекрасні. Незалежно від кольору бутонів і кількості квіток у букеті. Навіть одна чудова пахуча королева квіткової краси може зачарувати та викликати захват. Що й казати про шикарний букет, в якому 101 троянда, навіть не зважаючи на те, що ціна квітів в цьому випадку не зменшується!


Букет-здивування


Композиція з великої кількості троянд - завжди особливий подарунок: він притягує погляди, викликає захоплення. Уміння вибрати такий презент - мистецтво. Але оволодіти ним нескладно, якщо під рукою є мій квітковий блог. Тут всього за кілька хвилин можна вибрати та купити абсолютно особливий букет - шикарний, чудовий.

Якщо хочеться здивувати, я рекомендую флористичний бутік Dicentra, який пропонує ідеальне рішення для такої ситуації на цій сторінці - https://dicentra.ua/ua/vse-rozy/. Неймовірно красивий букет, складений з 101 троянди, подарує відчуття радості й захоплення. Така квіткова краса підкорить серце коханої жінки. Її очі будуть сяяти від щастя, і що ж ще потрібно для незабутнього подарунка?


Особливий букет для особливого випадку  


Вибрати особливий букет серед безлічі інших прекрасних нескладно, якщо слідувати простим радам:

  • Романтична дама серця буде рада отримати букет з рожевих або кремових троянд. Такий монобукет - втілення ніжності і вишуканості, він допоможе скласти потрібне враження.

  • Якщо вам потрібні квіти, які допоможуть розповісти про вогненну пристрасть, замовте розкішні червоні троянди будь-якого відтінку. "Палаючий" красень буде красномовніше сотні слів.

  • Збираєтеся зізнатися в любові або зробити пропозицію своїй обраниці? Кращий варіант - чарівна біла хмара троянд. Кохана неодмінно скаже вам "так".

  • Неймовірно красивий кольоровий мікс з троянд спрей прекрасно підійде для поздоровлення з важливою датою ваших відносин з коханою жінкою або з річницею спільного життя в шлюбі. Феєрверк квіткових фарб до ваших послуг!

  • Будь-які світлі троянди допоможуть висловити подяку за те, що улюблена подарує вам сина або дочку. Більш ефектного квіткового подарунка просто не знайти.  

Сподіваюся, що мої поради стануть комусь у нагоді)

 Создан 03 ноя 2020