І де ж купити троянди?

 
 

І де ж купити троянди?

Сьогодні ще трошки поговоримо про троянди. Яким букетом вразити та де краще замовити)Троянда - квітка особлива. Вона володіє не просто приголомшливою красою. У ній стільки благородства й вишуканості, що будь-який букет здатний підкорити. Особливо якщо його складанням займалися закохані в свою роботу професійні флористи. І саме такі майстри готують замовлення клієнтів квіткового ательє "Діцентра". Кожна композиція, що представлена ​​в каталозі, гідна носити звання "виняткової".

Варіантів так багато, що часом складно відразу вибрати один єдиний букет з числа прекрасних. Але якщо потрібен по-королівськи розкішний квітковий подарунок, варто купити 101 троянду. Такий букет не тільки підкорює, але й навіть трошки “шокує”. Особливо, якщо доставка квітів буде виконана професійним кур’єром, що може зробити фото момента вручення букета.

Чудові троянди в стильному дизайні

Букети з троянд, безсумнівно, найпопулярніші та найулюбленіші. Варіантів класичних букетів предостатньо і вони завжди в моді, завжди викликають захоплення. Круглі монобукети з червоних або білих троянд являють собою чудові поєднання бутонів двох контрастних відтінків, феєричні багатобарвні мікси... Шанувальникам традиційного стилю в дизайні букетів завжди є з чого вибрати: на сайті квіткового магазину "Діцентра" представлена ​​величезна кількість композицій з різної кількості кольорів. Знайти найкращий в рамках доступного бюджету - не проблема. Якщо подарунок потрібен терміново, швидко підібрати ідеальний букет допоможуть зручні фільтри. Є можливість відсортувати композиції по:

  • ціні;

  • кольору бутонів;

  • кількості квіток в букеті;

  • назві урочистої події або адресату.

Все зрозуміло, доступно та просто, тому замовлення можна зробити навіть зі свого смартфона. Не потрібно нікуди їхати та витрачати час на очний вибір відповідного букета. Більш того, при необхідності, у зв'язку з відсутністю часу або можливостей, доставку квіткового презенту можна доручити кур'єрам. Не сумнівайтеся: ваш букет привезуть винуватиці торжества своєчасно. З привітаннями ви не запізнитеся.

Троянди в шляпній коробці

Крім композицій у традиційному оформленні, майстри флористики намагаються придумати нові варіанти дизайну. Один з них - квіти в коробці. Виглядає такий букет дуже стильно та презентабельно.

Крім того, троянди в шляпній коробці - це ще й дуже практичне рішення. Для такого букета не потрібно шукати відповідну вазу та регулярно міняти воду. Троянди надійно закріплені на флористичній піні, і цю спеціальну губку потрібно всього лише час від часу зволожувати звичайним шприцом або лійкою для поливу з тонким носиком. Коштує такий букет дорого, але довше інших радує своєю незвичайною красою.
Создан 23 ноя 2020