День закоханих - у нашому місті

 
 

День закоханих - у нашому місті

А ви будете купувати квіти своїй половинці на День усіх закоханих?У день закоханих прийнято дарувати букети, в цей день особливо хочеться висловити свої найніжніші почуття, адже правильно підібрані квіти можуть розповісти про ваші почуття більше, ніж тисячі слів. Квіти завжди найточніший і бажаний подарунок на день святого Валентина.

 Як висловити свої почуття за допомогою квітів?


У багатьох країнах, букет вважається традиційним подарунком на день Всіх Закоханих. Але до вибору букета потрібно підійти з особливою відповідальністю. У квітковому бутіку Dicentra.ua для вас зберуть ідеальний букет з великої кількості доступних квітів, за допомогою професійних флористів купити букет до дня всіх закоханих не представляє ніяких труднощів.

 

 

 

 

У бутіку представлений широкий вибір кольорів, які є найпопулярнішими до 14 лютого:


1. Троянди - з давніх часів їх дарували коханим, вони як ніхто передають любов і пристрасть. Однак потрібно вірно підібрати колір:

  • букет червоних троянд-розповість про вашу пристрасть;

  • букет рожевих троянд-розповість про вашу симпатії;

  • букет білих троянд-розповість про ваші щирі почуття;

  • букет жовтих троянд-розповість про ваше захоплення.

2. Гортензії-висловлять вашу любов, адже ця квітка є символом вишуканості, подяки і найщиріших почуттів.


3. Хризантеми-крім їх незвичайної краси, вони відрізняються незрівнянним зовнішнім виглядом і неповторним ароматом.


4. Альстромерії-це саме те, що подарує посмішку і увічнить прекрасний момент любові. Як і будь-які яскраві квіти вони піднімають настрій і приносять атмосферу свята. Альстромерії можуть бути особливо романтичним подарунком.


5. Гербери-зроблять особливий комплімент вашої коханої, адже вони символізують собою надзвичайну красу і невинність.


Якщо в цей день ви опинилися далеко один від одного, Вам допоможе швидка і сучасна послуга – доставка квітів. Якщо у вас немає можливості подарувати букет особисто, в цьому випадку вам допоможе кур'єрська доставка, а в магазині квітів Dicentra доставка в місті Київ працює щодня цілодобово. Варто всього лише зробити замовлення мінімум за 2 години до часу, коли ви хочете піднести букет.

Адже особливо важливо, щоб ваш квітковий комплімент досяг адресата по можливості швидко і в кращому вигляді!
Создан 03 фев 2021